HABERLER

16. SARI KIRMIZI KARELER FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

16. SARI KIRMIZI KARELER FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

1905 GSYİAD’ın geleneksel hale getirdiği ve QUİCK Sigorta’nın sponsorluğunda rahmetli GS TV çalışanı Özkan AKSU adına gerçekleştirilen 16. Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf ve Video Yarışmasının sonuna gelindi. Ödüller Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz ve Divan Kurulu Başkanı Sayın Eşref Hamamcıoğlu’nun da katıldığı bir ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Törende ödül alanlara plaketlerini Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Sayın Eşref Hamamcıoğlu, 1905 GSYİAD Başkanı Sayın İbrahim Hatipoğlu ve Quick Sigorta Genel Müdürü Sayın Ahmet Yaşar takdim ettiler.

Yarışma sonuçlarına kazanan yarışmacılarımızın fotoğraflarını arşiv halinde sergilediğimiz web sitemizin “Sarı Kırmızı Kareler” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yarışmamızın kazanan fotoğrafları basılı hale getirilerek çerçeveletilmiştir. Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim ve futbolcularımızın da imzaları ile katkıda bulundukları bu fotoğraflar törende satışa çıkarılmış ve elde edilen gelir rahmetli Özkan Aksu’nun ailesine bağışlanmıştır. 

Yarışmamıza katılan tüm foto muhabir ve kameramanlarımıza, fotoğrafları ve videoları değerlendiren değerli jürimize, bizi ödül töreninde yalnız bırakmayan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’e, Divan Kurulu Başkanı Sayın Eşref Hamamcıoğlu’na, Eski Dönem 1905 GSYİAD Başkanlarımız Sayın Mesut Gümüştaş, İsmail Sarıkaya ve Metin Öztürk’e, bizi bu güzel törende yalnız bırakmayan değerli 1905 GSYİAD Üyelerine çok teşekkür ediyoruz.

Paylaş