HABERLER

1905 GSYİAD TRİBÜNÜ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRiLDİ

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) tarafından Türk Telekom Stadı’nda hazırlanan lounge alanının açılışı gerçekleştirildi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, GSYİAD yönetim kurulu üyeleri ve GSYİAD geçmiş dönem başkanları ve camiamızın önde gelen simaları açılışta hazır bulundu.

Basın mensuplarına açılamada bulunan başkan Cengiz, “GSYİAD kurulduğu günden beri Galatasaray’a büyük katkılarda bulundu. Ben GSYİAD’ın kurucu üyelerine, bütün başkanlarına, bütün yöneticilerine ve bütün üyelerine teşekkür ediyorum. Ben de bir GSYİAD üyesiyim aynı zamanda. Özellikle başkanlık dönemime denk gelen zamanda buranın başkanlığını üstlenen sevgili İbrahim Hatipoğlu’na da gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Ne istediysek bizi reddetmedi.” şeklinde konuştu.

Kalplerinin her zaman Türk Telekom Stadı’nda attığını belirten Hatipoğlu ise, “Övgü dolu sözleri için başkanıma çok teşekkür ediyorum. Buna layık olmaya çalışıyoruz. Bu projenin ilk imza gününde de bu enerjimiz vardı. Bugün Allah’a şükür olsun ki yüzümüzün akıyla tamamlayıp, Galatasaray’ımıza ve stadımıza ciddi bir proje kazandırdık.” ifadelerini kullandı

Paylaş